Cudowne okna dostępne ratalnie

Od dawna razem z małżonką potrzebowaliśmy zamontować nowe okna w naszym salonie. Bowiem stare, które posiadaliśmy do tego czasu były mało szczelne a przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych w pomieszczeniu było za nieprzyjemnie.

Oszacowaliśmy, iż montaż naszych okien okaże się najwłaściwszym rozstrzygnięciem, gdyż dzięki temu zaoszczędzimy na grzaniu. Rezydujemy w Redzie, toteż woleliśmy by producent okna był zlokalizowany w sąsiedztwie Trójmiasta. Zasiadłem więc do komputera a następnie w internecie poszukiwałem należytych przedsiębiorstw, jakie udostępniają okna. Odszukałem taką firmę na stronie www www.oknaoptimus.eu. Już wcześniej obiło mi się coś o uszy o tej firmie, stąd byłem przekonany, iż może to być spółka z wieloletnim doświadczeniem w tej specjalności. Nie myślałem za długo po chwili przekręciłem pod podany numer komórki. W czasie rozmawiania z pracownikiem firmy ustaliłem detale spotkania by zrealizować pomiar okna. Później przedstawiłem swoje wymagania. Nazajutrz dotarł do nas pracownik , który wymierzył okna. Byłem zobowiązany oczekiwać 4 tyg. do momentu kiedy przyjedzie załoga z zakupionymi oknami, które zostaną zamontowane w naszym salonie. Gdy już minął ten okres, w środę przyjechali fachowcy, jacy wymontowali dotychczasowe ramy okienne a następnie rozpoczęli montaż nabytych wyrobów. Robota zaszła efektywnie, więc tego samego dnia byłem wstanie oglądać jej owoc. Okna są niesłychanie porządne, bez trudności się otwierały a dodatkowo były hermetyczne.

Zaoszczędziliśmy na ocieplaniu mieszkania

Posiadam nieduże lokum, toteż ciepłe powietrze łatwo umykało przez przestarzałe okno. Tuż po zainstalowaniu zakupionych okien, w pomieszczeniu jest ciepło oraz przytulnie. Byliśmy zadowoleni, że postawiliśmy na zakup okna. Instytucja Optimus może być warta polecenia. Posiada bardzo pożądaną propozycję na okna. Opłaty wydają się niewielkie a ponadto możemy spłacić całą sumę w postaci rat. Wymiana okien pochłania mało czasu, natomiast dzięki specjalnej konstrukcji są niebywale hermetyczne i bez trudności można je otworzyć. Poza tym założono nam rolety nasuwane, które zostały włożone jednocześnie z montażem nowych okien. Fachowa kadra i wspaniały asortyment produktów czynią, iż teraz bez przeciwwskazań mogę polecić tą firmę mym bliskim.

Comments are closed.